Kontakt

Gasklockorna i Gävle
Adress Atlasgatan 3, 802 86 Gävle – Hitta hit!

Öppettider måndag-fredag 08:00-17:00 (juni-augusti 08:00-16:00)

Ring eller maila för att boka möte innan!

Bokning Gasklockorna

Bokning av lokaler på Gasklockeområdet
Thed Stjerneklev
Telefon 026-17 97 20
E-post thed.stjerneklev@gavle.se
 
Bokning av lokaler på Gasklockeområdet
Roger Thollin
Telefon 026-17 94 19
E-post roger.thollin@gavle.se
 
Restaurang
Daniel Södergren
Telefon 076-518 98 81
E-post  daniel.sodergren@gavle.se
 
Teknik- och verksamhetsansvarig
Mikael Andersson
Telefon 070-082 66 90
E-post mikael.b.andersson@gavle.se
 
Handledare
Aino Calmeyer
 
E-post aino.calmeyer@gavle.se
 
Vaktmästare
 
Telefon 076-518 97 87
 

Kultur- & föreningsstöd

Projektstöd, sommarlov, fristadskonstnär, starta förening
Sergio Manzanares
sergio.manzanares@gavle.se

Stipendier, kultur och fritidsbussen, fritidsgårdar
Tommy Jonsson
tommy.jonsson@gavle.se

Fritidsgårdar, arrangemangsstöd, projektstöd, sportlov
Emelie Lilja
emelie.lilja@gavle.se

Kulturtrappan, stadsvandringar, allmänkultur
Marcus Olsson
marcus.olsson@gavle.se

Internationella ungdomsprojekt, Youthful Cities Commission, Å-draget
Lena Hernandez Modin
lena.hernandez_modin@gavle.se

Allmänkultur, Cirkusgatan i Gävle, områdesgrupper, nationaldagsfirande
Kalle Wedin
kalle.wedin@gavle.se

Telefon: 026 17 80 00

 
Enhetschef
Andreas Tuveson
Telefon 070-414 07 32
E-post andreas.tuveson@gavle.se

Gasklockorna i Gävle och Kultur- & föreningsstöd är en del av Kultur & fritid – Gävle kommun


  Skriv ut/Tipsa andra om den här sidan  
  • Skriv ut artikeln!
  • Maila artikeln!
  • Facebook
  • LinkedIn
  • MySpace
  • TwitThis
  • Bloggy
  • Pusha
  • del.icio.us
  • Google
  • Live
  • Reddit
  • Tumblr