Kontakt

Gasklockorna i Gävle
Adress Atlasgatan 3, 802 86 Gävle – Hitta hit!

Öppettider måndag-fredag 08:00-17:00 (juni-augusti 08:00-16:00)

Ring eller maila för att boka möte innan!

Bokning Gasklockorna

Bokning av lokaler på Gasklockeområdet och Stolt & Nykter
Thed Stjerneklev
Telefon 026-17 97 20
E-post thed.stjerneklev@gavle.se
 
Bokning av lokaler på Gasklockeområdet och Bio 7:an
Roger Thollin
Telefon 026-17 94 19
E-post roger.thollin@gavle.se
 
Restaurangansvarig
Daniel Södergren
Telefon 076-518 98 81
E-post  daniel.sodergren@gavle.se
 
Teknik- och verksamhetsansvarig
Mikael Andersson
Telefon 070-082 66 90
E-post mikael.andersson@gavle.se
 
Tekniker
Kristoffer Westbom
Telefon 076-518 79 48
E-post kristoffer.westbom@gavle.se
 
Handledare
Aino Calmeyer
Telefon 070-414 01 89 
E-post aino.calmeyer@gavle.se
 
Vaktmästare
Telefon 076-518 97 87
 
Enhetschef
Andreas Tuveson
Telefon 070-414 07 32
E-post andreas.tuveson@gavle.se

Kultur- & föreningsstöd

Kultur- & föreningsstöd har flyttat Slottstorget 1 (Gefle Vapen)
Telefon: 026 17 80 00
 
Gasklockorna i Gävle är en del av Kultur & fritid – Gävle kommun

  Skriv ut/Tipsa andra om den här sidan  
  • Skriv ut artikeln!
  • Maila artikeln!
  • Facebook
  • LinkedIn
  • MySpace
  • TwitThis
  • Bloggy
  • Pusha
  • del.icio.us
  • Google
  • Live
  • Reddit
  • Tumblr